-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та проведення заходу ІІІ Київський форум молодіжних рад «Молодь діє в серці нашої країни»
Оголошено тендер
100 000.00
UAH
Номер:
f5d8fd3ff96f41918b16091bf3f82490
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-20-012052-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та проведення заходу ІІІ Київський форум молодіжних рад «Молодь діє в серці нашої країни»
Примітки:
На виконання резолюції до службової записки з додатками: «Службова + додаток 2.docx», «Запити на цінові. doc» «Обґрунтування_закупівлі.doc», «Кошторис витрат.xlsx», «ПРИКЛАД ДОГОВОРУ.docx», «Цінова МІНЕНКО.pdf», «Цінова пропозиція Назо.pdf», «Надання цінової пропозиції_Орищук (1).pdf» з визначеною ініціатором очікуваною вартістю закупівлі 100 000 грн 00 коп. відповідно до службової записки виконувача обов’язків начальника управління молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Олени СПОЛЬНИК №18 від 06.05.2026 року.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
20.05.2026 14:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3133 - Забезпечення молодіжними центрами соціального становлення та розвитку молоді та інші заходи у сфері молодіжної політики
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума100 000.00 UAH