• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщень №№ 70,72,81,83,84,85,96,97,98,109,114, 130,133,134,136 літера «А» (Адміністративне) КНП "Міська клінічна лікарня №11" Одеської міської ради, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г"

Оголошено тендер

2 948 563.20 UAH
Номер: 4a53d1138bbc4f8f96934e0501c013ae
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-19-017515-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська клінічна лікарня № 11" Одеської міської ради
Очікувана вартість: 2 948 563.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщень №№ 70,72,81,83,84,85,96,97,98,109,114, 130,133,134,136 літера «А» (Адміністративне) КНП "Міська клінічна лікарня №11" Одеської міської ради, за адресою: м. Одеса, вул. Віталія Нестеренка, 5-Г"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стін
Дата опублікування: 19.05.2026 17:01

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума2 948 563.20 UAH