-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Оголошено тендер
267 613.00
UAH
Номер:
a8ea982da3b2495f9fafc02962f13e28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-19-014961-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995663
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО, будинок 88 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Дніпротранссервіс» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01995663
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, ВУЛИЦЯ НАДІЇ АЛЕКСЄЄНКО, будинок 88 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
267 613.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.05.2026 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума267 613.00 UAH