• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

"Ноутбуки", класифікація згідно ДК: 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»

Оголошено тендер

774 000.00 UAH
Номер: 6179351c9f9f43a6bb6efa62033a49ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-19-012501-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Полтавській області
Очікувана вартість: 774 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: "Ноутбуки", класифікація згідно ДК: 021:2015 – 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 19.05.2026 14:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук Lenovo V15G5 IRL(83GWA03VRA)
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 20 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума774 000.00 UAH