• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 3CX (500 мотогодин згідно тех. документації виробника)

Оголошено тендер

76 858.80 UAH
Номер: 8afee0e33cce4cf8b473dd32c4c7cbd4
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-19-012142-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Замовник: Філія «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» Акціонерного товариства «Українська залізниця»
Очікувана вартість: 76 858.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування екскаватора-навантажувача JCB 3CX (500 мотогодин згідно тех. документації виробника)
Примітки: 50110000- 9 «Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Дата опублікування: 19.05.2026 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума76 858.80 UAH