• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Бензин А-95 в талонах

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: 8174cda6a89c4a74bc3b548205c902b5
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-15-009374-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЛИМАНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЛИМАНСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ КРАМАТОРСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 в талонах
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.05.2026 13:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛиман
Сума150 000.00 UAH