-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офтальмологічна хірургічна система для факоемульсифікації
Оголошено тендер
5 142 000.00
UAH
Номер:
9c0e507c8be54d52b5b1e29cf9674f2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-13-007721-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська багатопрофільна опорна лікарня "Новогуйвинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991671
-
Адреса:
12460, Україна, Житомирська область, с.Троянів, ВУЛИЦЯ ШУРУПОВА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська багатопрофільна опорна лікарня "Новогуйвинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991671
-
Адреса:
12460, Україна, Житомирська область, с.Троянів, ВУЛИЦЯ ШУРУПОВА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 142 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офтальмологічна хірургічна система для факоемульсифікації
Примітки:
Місцезнаходження: Житомирська обл. Житомирський р-н.с. Станишівка. шосе Сквирське,3; Категорія замовника: 3). підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
13.05.2026 12:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовогуйвинське
Сума5 142 000.00 UAH