• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонт наркозно- дихального апарату Maquet Flow -C зав-кий № 5062 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Оголошено тендер

164 000.00 UAH
Номер: 71e49a6689a24d7dbbd54aedf5d4412e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-12-008083-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 164 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування та ремонт наркозно- дихального апарату Maquet Flow -C зав-кий № 5062 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Примітки: закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється для потреб на 2026 рік відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою. Послуги з технічного обслуговування та ремонт наркозно- дихального апарату Maquet Flow -C зав-кий № 5062 код ДК 021:2015 код 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.05.2026 12:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:6560000 - Національна академія медичних наук України
Сума164 000.00 UAH