-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації та проведення заходу Танцювальна вистава перформанс «Український код»
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
06d5de1581e74010ac5c283d81537d14
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-11-015368-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
42269168
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, Київ, вул. Хрещатик, 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації та проведення заходу Танцювальна вистава перформанс «Український код»
Примітки:
На виконання резолюції до службової записки з додатками: Службова + додаток 2.docx
Запити на цінові.docx
Обгрунтування_закупівлі .doc
ПРИКЛАД ДОГОВОРУ .docx
Укр код .pdf
Український код.xls
ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ.pdf
Цінова Філіпова.pdf
відповідно до службової записки начальника управління молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді Галини ПРАЧКОВСЬКОЇ від 17.04.2026 року № 13
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
11.05.2026 16:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3133 - Забезпечення молодіжними центрами соціального становлення та розвитку молоді та інші заходи у сфері молодіжної політики
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума300 000.00 UAH