-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки на 2026 рік ННЦРМГО код 71630000-3 за ДК 021:2015 «Послуги з технічних огляду та випробувань»
Оголошено тендер
625 000.00
UAH
Номер:
b2785694f01948aa8d5bddcf96f671c3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-11-007985-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45350633
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул.Іллєнка Юрія, будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР РАДІАЦІЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ГЕМАТОЛОГІЇ ТА ОНКОЛОГІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45350633
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул.Іллєнка Юрія, будинок 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
625 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки на 2026 рік ННЦРМГО код 71630000-3 за ДК 021:2015 «Послуги з технічних огляду та випробувань»
Примітки:
закупівля відкритих торгів із особливостями здійснюється для потреб на 2026 рік відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. № 922-VІIІ (далі – Закон), з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (надалі – Постанова). Терміни, які використовуються в цій тендерній документації, вживаються в значеннях, визначених Законом та Постановою. послуги з метрологічної повірки засобів вимірювальної техніки на 2026 рік ННЦРМГО код 71630000-3 за ДК 021:2015 «Послуги з технічних огляду та випробувань»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.05.2026 12:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описспеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:6560000 - Національна академія медичних наук України
Сума625 000.00 UAH