• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Івано-Франківська область)

Оголошено тендер

457 800.00 UAH
Номер: 5d355b851d914dc8a1087db92812666e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-08-009977-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 457 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуга з проведення психофізіологічної експертизи для працівників АТ «Укрнафта» (Івано-Франківська область)
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Прокопенко Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 85120000-6 Лікарська практика та супутні послуги
Дата опублікування: 08.05.2026 13:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума457 800.00 UAH