• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт з усунення аварії даху багатоквартирного житлового будинку ОСББ "Говерла" за адресою вул.Верді Джузеппе,4 в м.Мукачево"

Оголошено тендер

213 077.00 UAH
Номер: 6f7ca10ac4b647b78f31acac1b3a98bc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-08-009657-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління міського господарства Мукачівської міської ради
Замовник: Управління міського господарства Мукачівської міської ради
Очікувана вартість: 213 077.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт з усунення аварії даху багатоквартирного житлового будинку ОСББ "Говерла" за адресою вул.Верді Джузеппе,4 в м.Мукачево"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.05.2026 13:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяМукачево
Сума213 077.00 UAH