-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Перевезення та видалення 18 01 03* відходів, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекцій
Оголошено тендер
181 000.00
UAH
Номер:
d1546687e0c547039409be09581c7ace
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-008336-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2339
×
-
Код ЄДРПОУ:
07848549
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А2339
×
-
Код ЄДРПОУ:
07848549
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
181 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перевезення та видалення 18 01 03* відходів, збирання та видалення яких обумовлено спеціальними вимогами для запобігання виникненню інфекцій
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.05.2026 12:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума181 000.00 UAH