-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні меблі
Оголошено тендер
360 000.00
UAH
Номер:
095f6f1e1e7442ec93fff3a9239bd06c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-001419-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692009
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Праведників світу , буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00692009
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул.Праведників світу , буд. 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
360 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні меблі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
08.05.2026 09:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412030 - Організація та регулювання діяльності установ в системі Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума360 000.00 UAH