-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)
Оголошено тендер
10 000.00
UAH
Номер:
dea85e0dcbc74d3b95f3cf0ee043b7d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-08-001144-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21908235
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Сергія Нігояна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21908235
-
Адреса:
49064, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, проспект Сергія Нігояна, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
10 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)
Примітки:
Оголошення повторних торгів/повторної закупівлі
Місцезнаходження: 49064, м. Дніпро, пр. Сергія Нігояна, 41.
Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону.
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування:
08.05.2026 09:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 000.00 UAH