• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів

Оголошено тендер

54 200.00 UAH
Номер: d071b07add15400183d421a176eb7ab6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-07-009400-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 54 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Обов`язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 07.05.2026 13:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума54 200.00 UAH