-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Оголошено тендер
2 056.20
UAH
Номер:
f3d459ed1f5049f994e76ce1e05ccde7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-07-009150-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КРИЧИЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ЛЕОНІДА КУЛІША-ЗІНЬКІВА САРНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13982524
-
Адреса:
34530, Україна, Рівненська область, c. Кричильськ, вул. Шевченка, буд. 192
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 056.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів, що належать до числа пільгових категорій дітей Кричильського ліцею імені Леоніда Куліша-Зіньківа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області
Примітки:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
07.05.2026 12:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСарненська
Сума2 056.20 UAH