-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Криничній від проспекту Незалежності до вулиці Соборної в селищі Єланець Вознесенського району Миколаївської області»
Оголошено тендер
46 072.75
UAH
Номер:
7ba976ea5c584017b1141147da3d96e2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-06-016869-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Єланецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375079
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, Єланець, вулиця Паркова, 15А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Єланецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04375079
-
Адреса:
55501, Україна, Миколаївська область, Єланець, вулиця Паркова, 15А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
46 072.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Криничній від проспекту Незалежності до вулиці Соборної в селищі Єланець Вознесенського району Миколаївської області»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.05.2026 16:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Здійснення технічного нагляду протягом всього строку проведення ремонту на об’єкті: «Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Криничній від проспекту Незалежності до вулиці Соборної в селищі Єланець Вознесенського району Миколаївської області»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 21.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЄланець
Сума46 072.75 UAH