• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Баня водяна цифрова

Оголошено тендер

15 000.00 UAH
Номер: 34b4c3b6aed640d9a2dd7387e966df1a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-06-014390-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Замовник: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Очікувана вартість: 15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Баня водяна цифрова
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалів
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.05.2026 15:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума15 000.00 UAH