-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо ( Вугілля кам’яне )
Оголошено тендер
155 000.00
UAH
Номер:
bf266612da4c4eb9aea2f7820579fdd8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-05-013478-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
155 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо ( Вугілля кам’яне )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
05.05.2026 15:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяФастів
Сума155 000.00 UAH