-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
Оголошено тендер
393 600.00
UAH
Номер:
4e055fe1987d420a8cd10302f0a76a3e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-05-005551-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
393 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту електрощитових та внутрішніх електричних мереж за рахунок коштів грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Барки, буд. 31
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.05.2026 11:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти грошової допомоги від Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2025 р. № 1713 «Про реалізацію спільного з Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання грошової допомоги закладам освіти на 2025/2026 навчальний рік
Сума393 600.00 UAH