• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інформаційно-консультаційні послуги на тему "Визначення вартості об'єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій. Управління життєвого циклу об'єктів -2026"

Запланований

15 960.00 UAH
Номер: 15d014205d68496bb9ac86b57181ea68
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-30-013228-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДКП "Луцьктепло"
Замовник: ДКП "Луцьктепло"
Очікувана вартість: 15 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інформаційно-консультаційні послуги на тему "Визначення вартості об'єктів будівництва, проектних, будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних технологій. Управління життєвого циклу об'єктів -2026"
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
Дата опублікування: 30.04.2026 17:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума15 960.00 UAH