-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Жалюзі за кодом CPV за ДК 021:2015:39510000-0 Вироби домашнього текстилю, відповідний код за ДК 021:2015:39515440-1 — Вертикальні жалюзі»
Оголошено тендер
115 200.00
UAH
Номер:
94369f4aae8446de823918f3f21a2ceb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-30-007977-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВИКОНКОМ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43459903
-
Адреса:
07443, Україна, Київська область, Броварський район, селище Калинівка, ВУЛИЦЯ ЧЕРНІГІВСЬКА, будинок 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
115 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Жалюзі за кодом CPV за ДК 021:2015:39510000-0 Вироби домашнього текстилю, відповідний код за ДК 021:2015:39515440-1 — Вертикальні жалюзі»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилю
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.04.2026 13:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКалинівська
Сума115 200.00 UAH