• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ацетилен

Оголошено тендер

15 600.00 UAH
Номер: 05916680173c47ceaa5bf1e7d06f48ce
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-30-006604-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Замовник: Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Очікувана вартість: 15 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ацетилен
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовини
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 30.04.2026 12:47
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума15 600.00 UAH