• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах: послуги з улаштування стовпчиків антипаркувальних по м. Дніпро

Оголошено тендер

227 719.80 UAH
Номер: 19f5241d4a5b4f91b885097dc2f55555
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-29-014013-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 227 719.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах: послуги з улаштування стовпчиків антипаркувальних по м. Дніпро
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Дата опублікування: 29.04.2026 16:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума227 719.80 UAH