• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)

Оголошено тендер

10 000.00 UAH
Номер: c4846bd681fe40949fb39f64b6b3c8aa
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-29-010721-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
Замовник: ДП "Український державний центр радіочастот" Центральна філія державного підприємства "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 10 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне обслуговування, ремонт систем вентиляції та кондиціювання (ЧОВ)
Примітки: Оголошення повторних торгів/повторної закупівлі Місцезнаходження: 49064, м. Дніпро, пр. Сергія Нігояна, 41. Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування: 29.04.2026 14:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума10 000.00 UAH