-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні ДК 021:2015 33690000-3 ((НК 024:2023: 55981-Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку; 55987-Тромбіновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку; 55997-Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку; 30590-Набір реагентів для вимірювання множинних чинників згортання IVD (діагностика in vitro); 47869-Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro),контрольний матеріал; 55983-Протромбіновий час (ПЧ) IVD, набір, аналіз утворення згустку; 59058-Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/напівавтоматизованих систем; 51798-Treponema pallidum, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 54666-Загальний простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 54670-Вільний (незв'язаний) простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз) )
Оголошено тендер
86 000.00
UAH
Номер:
bf66ef19108f4315a4482af2df63ef8f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-28-004124-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000398
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, площа Троїцька, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "СУМСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000398
-
Адреса:
40022, Україна, Сумська область, місто Суми, площа Троїцька, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
86 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні ДК 021:2015 33690000-3 ((НК 024:2023: 55981-Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку; 55987-Тромбіновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку; 55997-Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку; 30590-Набір реагентів для вимірювання множинних чинників згортання IVD (діагностика in vitro); 47869-Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro),контрольний матеріал; 55983-Протромбіновий час (ПЧ) IVD, набір, аналіз утворення згустку; 59058-Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/напівавтоматизованих систем; 51798-Treponema pallidum, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 54666-Загальний простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 54670-Вільний (незв'язаний) простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз) )
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
28.04.2026 10:44
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля з метою забезпечення потреби клініко-діагностичної лабораторії закладу.
-
Дата публікації:
28.04.2026 10:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) BioSystems або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55981 Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Активований частковий тромбопластиновий час (АЧТЧ) BioSystems або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55981 Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Тромбіновий час (ТЧ) BioSystems або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55987 Тромбіновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фібриноген Clauss BioSystems або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Фібриноген Clauss BioSystems або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Коагуляційний калібратор BioSystems або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
30590 Набір реагентів для вимірювання множинних чинників згортання IVD (діагностика in vitro)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Коагуляційний контроль І BioSystems або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Коагуляційний контроль ІІ BioSystems або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Протомбіновий час (РТ) BioSystems або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
55983 Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Розчин для промивання Dia-EZ-Cleaner-D 50 мл або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
EI-702 EQUI anti-Treponema paeeidum (якісне виявлення сумарних антитіл Ig G, Ig M або еквівалент
×
-
НК 024:2023:
51798 Treponema pallidum, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
IF5053 Швидкий тест для визначення загального простати специфічного антигену tPSA
×
-
НК 024:2023:
54666 Загальний простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
IF5072 Швидкий тест для визначення вільного простати специфічного антигену fPSA
×
-
НК 024:2023:
54670 Вільний (незв'язаний) простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз
Кількість
1 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума86 000.00 UAH