• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Свято - Покровська в м. Липовець Вінницької області)

Оголошено тендер

299 778.00 UAH
Номер: d9caa36f8f334edda6dcfad0cabaa416
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-013538-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " КОМУНСЕРВІС " ЛИПОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "
Очікувана вартість: 299 778.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 45233142-6 Ремонт доріг (Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Свято - Покровська в м. Липовець Вінницької області)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 20.04.2026 16:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7460 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛиповець
Сума299 778.00 UAH