• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фармацевтична продукція згідно ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція

Оголошено тендер

61 500.00 UAH
Номер: 36024e0cf54740558988999a24013ade
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-24-012633-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Коростеньська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Коростеньська центральна районна лікарня" Ушомирської сільської ради
Очікувана вартість: 61 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фармацевтична продукція згідно ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція
Примітки: Потреба 2026р.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Дата опублікування: 24.04.2026 15:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ІРБЕТАН-Н.таблетки, 300 мг/12,5 мг по 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в пачці
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 пачка
Період постачання (не задано)
ІРБЕТАН-Н.таблетки, 150 мг/12,5 мг по 10 таблеток у блістері; по 3 блістери в пачці
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 пачка
Період постачання (не задано)
ІРБЕТАН Таблетки по 300 мг по 10 таблеток у блістері; по 2 блістери в пачці
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 30 пачка
Період постачання (не задано)
Екватор таблетки по 10 мг/5 мг №30 (10х3)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 пачка
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума61 500.00 UAH