-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33600000-6 - Фармацевтична продукція (лікарські засоби для проведення гострого гемодіалізу/гемодіафільтрації – Comb drug)
Оголошено тендер
560 680.00
UAH
Номер:
0f7a1301fe8747a997a64b7f14e1da0e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-23-010693-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001305
-
Адреса:
46017, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Андрія Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001305
-
Адреса:
46017, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Андрія Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
560 680.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
33600000-6 - Фармацевтична продукція (лікарські засоби для проведення гострого гемодіалізу/гемодіафільтрації – Comb drug)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
23.04.2026 14:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти ПМГ
Сума560 680.00 UAH