-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали для пломбування
Оголошено тендер
278 298.60
UAH
Номер:
abe89e0c6c894307b9478f027bcba55d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-23-009135-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986351
-
Адреса:
50102, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул,Миколи Міхновського буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВОРІЗЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ №17" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01986351
-
Адреса:
50102, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул,Миколи Міхновського буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
278 298.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичні матеріали для пломбування
Примітки:
Під час дії воєнного стану в Україні закупівля проводиться відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (із змінами), з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами), керуючись положеннями Цивільного та Господарського кодексів України, а також Законом України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р. (із змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.04.2026 13:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фотополімерний біфторидний лак BIFLU-JEN LC (Біфлю Джен ЛС) 3 г шприц
Кількість
18 штука
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів Ionolat (Ионолат ) цемент склополіалкенатний
Кількість
6 набір
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів Riva LC (Рива ЛС), А3
Кількість
18 набір
Період постачання
(не задано)
Матеріал для лікування зубів МТА +MAXI. CERKAMED. МАТЕРІАЛ ДЛЯ РЕМІНЕРАЛІЗАЦІЇ КАНАЛІВ В ОСОБЛИВИХ ВИПАДКАХ
Кількість
6 набір
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пломбування зубів ННБ-Бест (NNB-Best) хімічний композит
Кількість
6 набір
Період постачання
(не задано)
РЦ-Преп (RC-Prep) паста для розширення корневих каналів
Кількість
15 набір
Період постачання
(не задано)
Пульпосепт - М паста 1,2г
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX , колір А2
Кількість
45 штука
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX , колір А3
Кількість
45 штука
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX колір В2
Кількість
45 штука
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX колір ОА2
Кількість
45 штука
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX , колір ОА3,5
Кількість
45 штука
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів LATELUX , колір ОВ2
Кількість
45 штука
Період постачання
(не задано)
Saturol (Сатурол) дентин праймер
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Адаптивний матеріал Reoliner-LC (Реолайнер-ЛЦ) 5 г
Кількість
3 паковання
Період постачання
(не задано)
Матеріал стоматологічний для пламбування зубів Денфіл Балк Флоу (DenFil Bulk Flow) U 1шт
Кількість
60 штука
Період постачання
(не задано)
Адгезив Адгезив ВС plus по 5мл (Клей для пломб)
Кількість
9 штука
Період постачання
(не задано)
Універсальний прокладний цинкфосфатрий цемент Адгезор (Adhesor)
Кількість
3 набір
Період постачання
(не задано)
Гіпохлорит натрію Chloraxid (Хлораксід) 5,25% розчин для промивання 400мл
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Девілат
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Дентин паста Arde Cave
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Цемент пломбувальний тимчасовий світлозатверджуваний LATUS TEMPOLAT-LC ТЕМПОЛАТ ЛЦ 25 Г
Кількість
9 штука
Період постачання
(не задано)
Гемостатичний засіб Хемалат (Hemalat)
Кількість
6 штука
Період постачання
(не задано)
Гель труючий 37% (Etching Gel, 37%) Протравка Латус 14г
Кількість
60 набір
Період постачання
(не задано)
Ватні валики стоматологічні №1000
Кількість
30 паковання
Період постачання
(не задано)
Лимонна кислота 40% по 200мл
Кількість
30 паковання
Період постачання
(не задано)
Ендосіл матеріал для пломбування №2 (герметик для корневих каналів)
Кількість
9 набір
Період постачання
(не задано)
Стоматологічний матеріал Естелайт Сігма Квік 9 шприц+ адгезив
Кількість
3 набір
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від господарської діяльності підприємства
Сума278 298.60 UAH