-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень в закладах дошкільної освіти (послуги з видалення аварійних дерев, послуги з обрізування дерев, послуги з розкряжування повалених дерев, послуги з корчування пнів)
Оголошено тендер
4 000 000.00
UAH
Номер:
690724ee457d46fbab04eda8517d0cbc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-22-016932-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень в закладах дошкільної освіти (послуги з видалення аварійних дерев, послуги з обрізування дерев, послуги з розкряжування повалених дерев, послуги з корчування пнів)
Примітки:
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.04.2026 16:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Видалення аварійних дерев
Кількість
435.88 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Обрізування дерев
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Розкряжування повалених дерев
Кількість
15.86 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Корчування пнів
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума4 000 000.00 UAH