• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Інтерактивна панель

Оголошено тендер

140 000.00 UAH
Номер: 0a2470cdf1c54de8a1c997bf534bb9ff
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-012450-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Замовник: Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Очікувана вартість: 140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Інтерактивна панель
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 20.04.2026 15:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФінансування відповідно до Міжнародного грантового проєкту «Впровадження провідних європейських компетентностей у стандарт підготовки вчителів для забезпечення стійкості України» № 101179602 ERASMUS-EDU-2024-CBHE-STRAND-3 (Грантова Угода №101179602 – LECTURE)
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума140 000.00 UAH