• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплектуючі до мотокос, бензопил

Оголошено тендер

165 084.96 UAH
Номер: 317b2c889c414d7684723c29d6c32ba9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-20-012316-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 165 084.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплектуючі до мотокос, бензопил
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської техніки
Дата опублікування: 20.04.2026 15:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума165 084.96 UAH