-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 код 34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (агрегат для перевезення води АПВ – 3 або еквівалент), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 34223340-1 - Причепи-цистерни.
Оголошено тендер
232 000.00
UAH
Номер:
b0d7bdbc97c240e79c1014ea40c1ed75
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-20-008000-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кубейська сільська рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378209
-
Адреса:
68720, Україна, Одеська область, село Кубей, вул.Успенська будинок 16а с.Кубей Болградського району Одеської області
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Кубейська сільська рада Болградського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04378209
-
Адреса:
68720, Україна, Одеська область, село Кубей, вул.Успенська будинок 16а с.Кубей Болградського району Одеської області
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
232 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 код 34220000-5 - Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (агрегат для перевезення води АПВ – 3 або еквівалент), номенклатурна позиція ДК 021:2015 код 34223340-1 - Причепи-цистерни.
Примітки:
Категорія замовника: юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.04.2026 13:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКубей
Сума232 000.00 UAH