-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Проведення експертного обстеження обладнання
Оголошено тендер
320 330.00
UAH
Номер:
54a4e09e2ade48db97b4c4712e406c5c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-20-003461-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
320 330.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Проведення експертного обстеження обладнання
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
Дата опублікування:
20.04.2026 10:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума320 330.00 UAH