-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення нормативно грошової оцінки земель, с.Крихівці Івано-Франківської міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області
Оголошено тендер
70 000.00
UAH
Номер:
7b660d8af4b3414c8d25d0470aa7e3e3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-17-014058-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40228135
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Леся Курбаса,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40228135
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Леся Курбаса,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення нормативно грошової оцінки земель, с.Крихівці Івано-Франківської міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.04.2026 17:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з проведення нормативно грошової оцінки земель, с.Крихівці Івано-Франківської міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 22.05.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7130 - Здійснення заходів із землеустрою
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківськ
Сума70 000.00 UAH