-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)"
Оголошено тендер
24 326.00
UAH
Номер:
33b208afec204d27b90f57e0eed9d393
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-16-015941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
×
-
Код ЄДРПОУ:
20857613
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, М.ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ Р-Н, ВУЛ. СТОРОЖЕНКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
×
-
Код ЄДРПОУ:
20857613
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, М.ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ Р-Н, ВУЛ. СТОРОЖЕНКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
24 326.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)"
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна вода
Дата опублікування:
16.04.2026 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума24 326.00 UAH