-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Івано-Франківська область
Оголошено тендер
895 968.00
UAH
Номер:
a3d6a4af69084af9be428945c3508e27
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-16-014127-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
895 968.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Івано-Франківська область
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
Дата опублікування:
16.04.2026 15:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами Івано-Франківська область
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума895 968.00 UAH