-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерна техніка (ноутбуки, БФП, принтери, монітори та робочі станції),
Оголошено тендер
499 984.00
UAH
Номер:
aad81f2730b1497fbd5e2f01e4d366c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-13-007516-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління СБУ в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001562
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Олександра Довженка, буд.№3
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління СБУ в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001562
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Олександра Довженка, буд.№3
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
499 984.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерна техніка (ноутбуки, БФП, принтери, монітори та робочі станції),
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.04.2026 15:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені та розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. В ході дослідження встановлено, що реалізацією оргтехніки у Закарпатській області, як і в Україні займаються різні торгові компанії, ФОПи, ТОВ. Так, на сьогоднішній день отримано можливу вартість оргтехніки через ФОП Година Ульяни Іванівни (код ЄДРПОУ 2826009781), ФОП Потрогош Андрія Тіборовича (код ЄДРПОУ 2642014332) та інтернет сайту «ROZETKA».Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі проводилось за середньоарифметичними цінами округленими до наближених чисел. .3. Кошторисом на 2026 рік передбачені видатки на вказану закупівлю.
-
Дата публікації:
13.04.2026 15:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбук Lenovo V15 G5 IRL (83GW00C2RA), або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
до 30.07.2026
Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010 + 2 картриджа, або еквівалент
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.07.2026
Cтруменевий БФП Сanon PIXMA G2416, або еквівалент
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.07.2026
Струменевий принтер HP OfficeJet 202 Mobile c Wi-Fi+2 картриджа (один чорний + один кольоровий), або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
до 30.07.2026
Монiтор TFT LENOVO 24" L24-4C (67DDKAC6UA),або еквівалент
Кількість
6 штука
Період постачання
до 30.07.2026
Робоча станція в комплекті з монітором 27", мишою з клавіатурою ARTLINE Business B14 (B14v20)+ Монiтор TFT LENOVO 27" Legion 27-10 (68C5GAC4UA) + Комплект Lenovo Essential Wireless Combo Gen2 Black (4X31N50709), або еквівалент
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.07.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6521010 - Забезпечення заходів у сфері безпеки держави та діяльності органів системи Служби безпеки України
Сума499 984.00 UAH