-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з електромонтажних робіт на об'єкті: Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника (вбудоване нежитлове приміщення з окремою вхідною групою) за адресою: вул. Ярмоли Віктора, 4
Оголошено тендер
738 007.00
UAH
Номер:
b166ddbe32d14cc19e5d690748152591
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-09-012407-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470133
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, вул. Терещенківська, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Управління культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37470133
-
Адреса:
01024, Україна, м. Київ, вул. Терещенківська, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
738 007.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з електромонтажних робіт на об'єкті: Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника (вбудоване нежитлове приміщення з окремою вхідною групою) за адресою: вул. Ярмоли Віктора, 4
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
09.04.2026 15:50
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Управлінням культури Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації 06.03.2026 було оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю «Послуги з електромонтажних робіт на об'єкті: Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника (вбудоване нежитлове приміщення з окремою вхідною групою) за адресою: вул. Ярмоли Віктора, 4 ДК 45310000-3 Електромонтажні роботи» ( UA-2026-03-06-003400-a ). Відповідно до підпункту другого пункту 51 Особливостей електронною системою закупівель ці торги були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом.
-
Дата публікації:
16.04.2026 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума738 007.00 UAH