• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, код 66510000-8 Страхові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

3 431.00 UAH
Номер: 5452d432c72a446b8213a897c10dbf51
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-09-002389-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАНЕ АВТОГОСПОДАРСТВО ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАНЕ АВТОГОСПОДАРСТВО ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 3 431.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, код 66510000-8 Страхові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 09.04.2026 10:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 431.00 UAH