-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з заправки картриджів, ДК 021:2015 - 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв; послуги з регенерації картриджів, ДК 021:2015 - 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв, послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки, ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки.
Оголошено тендер
92 000.00
UAH
Номер:
0b46cb4e7ef74e23844de6761724345b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-07-013955-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ПІВНІЧНО-СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40478572
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, м. Харків, майдан Свободи, будинок 5, Держпром, 4 під'їзд,10 поверх
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
92 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з заправки картриджів, ДК 021:2015 - 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв; послуги з регенерації картриджів, ДК 021:2015 - 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв, послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки, ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
07.04.2026 15:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з заправки картриджів, ДК 021:2015 - 50313200-4 Послуги з технічного обслуговування фотокопіювальних пристроїв
Кількість
202 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з регенерації картриджів, ДК 021:2015 - 50313100-3 Послуги з ремонту фотокопіювальних пристроїв
Кількість
67 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту оргтехніки, ДК 021:2015 - 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки.
Кількість
17 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3505010 - Керівництво та управління у сфері фінансового контролю
Сума92 000.00 UAH