-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (код ДК 021:2015 – 24455000-8 – Дезінфекційні засоби (Дезінфекційні засоби для ендоскопічного обладнання))
Оголошено тендер
210 000.00
UAH
Номер:
9bb3e44724b74208afac0b3896ff01f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-06-016662-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно - діагностичний центр" Голосіївського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695724
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, 59 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно - діагностичний центр" Голосіївського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695724
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, проспект Голосіївський, 59 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
210 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 24450000-3 Агрохімічна продукція (код ДК 021:2015 – 24455000-8 – Дезінфекційні засоби (Дезінфекційні засоби для ендоскопічного обладнання))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
Дата опублікування:
06.04.2026 17:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума210 000.00 UAH