-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт аудиторного фонду будівлі фізичного факультету ДВНЗ «УжНУ» за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина, 54 (ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
301 824.00
UAH
Номер:
9ac72de09b284bbdb3c62187609f1d5c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-03-011272-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070832
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Підгірна, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070832
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Підгірна, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
301 824.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт аудиторного фонду будівлі фізичного факультету ДВНЗ «УжНУ» за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина, 54 (ДК 021:2015 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
03.04.2026 14:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума301 824.00 UAH