-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Туалетний папір рулонний, паперові рушники для рук, серветки
Оголошено тендер
313 960.00
UAH
Номер:
6e4a77c6dc4b434c99a70b3750f3f534
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-02-007140-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013698
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Студентська, 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИЩА РАДА ПРАВОСУДДЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00013698
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, м. Київ, Шевченківський р-н, вул. Студентська, 12-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
313 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Туалетний папір рулонний, паперові рушники для рук, серветки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
02.04.2026 12:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:5980000 - Вища рада правосуддя
Сума313 960.00 UAH