• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з технічної підтримки та супроводу програмного забезпечення SYNDIS OMS)

Оголошено тендер

2 160 000.00 UAH
Номер: f3f09272cdd64d0981aa3d477714cc2b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-04-01-011617-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 2 160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (послуги з технічної підтримки та супроводу програмного забезпечення SYNDIS OMS)
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування: 01.04.2026 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 160 000.00 UAH