-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 1421 (14210000-6) – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь фракції 20-40 мм, відсів фракції 0-5 мм)
Оголошено тендер
709 616.00
UAH
Номер:
df07400caeb146b1a8aa40b61cd36490
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-01-008460-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
709 616.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 1421 (14210000-6) – гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (щебінь фракції 20-40 мм, відсів фракції 0-5 мм)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
01.04.2026 12:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7670 - Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗапоріжжя
Сума152 200.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума557 416.00 UAH