• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з калібруваннязасобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Голосіївського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»

Оголошено тендер

106 564.00 UAH
Номер: ca662f0c883e4f4da760d04e1459e512
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-30-008675-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 106 564.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з калібруваннязасобів вимірювальної техніки і випробувального обладнання для Голосіївського міжрайонного відділу ДУ «Київський міський ЦКПХ МОЗ»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 30.03.2026 14:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301040 - Громадське здоров'я та заходи боротьби з епідеміями
Сума106 564.00 UAH