• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з обслуговування програмного забезпечення (послуги програмного комплексу «КУРС»): - компонента «КУРС: Дошкілля. Комплекс управління ресурсами ДНЗ»; - компонента «КУРС: Сайт Дошкілля»; - компонента «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» www.isuо.org»; - компонента «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади» www.reg.isuo.org, програмного комплексу «КУРС» за ДК 021:2015: 72260000-5 - Послуги, повязані з програмним забезпеченням"

Оголошено тендер

1 800.00 UAH
Номер: dfe590b987a140c9be26af1c0a792a9e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-30-008462-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ОСТРИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з обслуговування програмного забезпечення (послуги програмного комплексу «КУРС»): - компонента «КУРС: Дошкілля. Комплекс управління ресурсами ДНЗ»; - компонента «КУРС: Сайт Дошкілля»; - компонента «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» www.isuо.org»; - компонента «Електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади» www.reg.isuo.org, програмного комплексу «КУРС» за ДК 021:2015: 72260000-5 - Послуги, повязані з програмним забезпеченням"
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пункту 11 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 30.03.2026 14:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяОстрицька
Сума1 800.00 UAH